MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13803451
nr 1380 3451
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Stolar, Ett par, Brännstämplade, laserade
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:42:17
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr